Nadruk cyfrowy

 

Nadruk cyfrowy DTG (ang. Direct To Garment) to metoda druku bezpośredniego, która nie wymaga wcześniejszego przygotowania sit czy matryc – co zdecydowanie redukuje koszty przygotowania do druku oraz sprawia, iż realizacja zlecenia nawet od jednej sztuki jest opłacalna.

Cyfrowa metoda druku bezpośredniego idealnie nadaje się do druku bardzo złożonych wzorów od przejść tonalnych po wielokolorowe zdjęcia na bawełnianych materiałach tekstylnych, ewentualnie z małą domieszką poliestru. Do cech charakteryzujących nadruk DTG należy zaliczyć tzw. miękki nadruk (prawie niewyczuwalny w dotyku), natomiast powierzchnia nadruku pozwala skórze oddychać, nie obciąża materiału oraz nie występują na nim zjawiska marszczenia, kurczenia, kruszenia czy pękania.

W naszym posiadaniu jest Brother GT-782 – jedna z dwóch maszyn w Polsce, która w sposób profesjonalny nanosi farbę wodną (metodą natryskową) na tekstylia z wyjątkową dokładnością. Po naniesieniu farby za pomocą ruchomych dysz tkanina suszona jest pod prasą w celu utrwalenia nadruku.

Nadruk cyfrowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla pojedynczych nadruków jak i dużych nakładów. Stosowane przez nas farby są w 100% ekologiczne oraz posiadają atesty do nadruków dla dzieci do trzech lat.

Cechy charakterystyczne:

 • Maksymalne pole zadruku: 40x45cm
 • Kolory: Full color
 • Temperatura prania: 30-40°C
 • Możliwość nadruku bardzo drobnych elementów

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/lopingpl/domains/loping.com.pl/private_html/wp-content/themes/itown/page-nadruk-cyfrowy.php on line 31

Galeria zdjęć

Szybki kontakt

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług prosimy o kontakt.

  44-100 Gliwice
  ul. I. Daszyńskiego 153

  +48 (32) 230 45 60
  +48 (32) 331 71 95