Case Study: Choppers Division

Choppers Division to producent i absolutny pionier codziennej odzieży motocyklowej na rynku polskim! Niepowtarzalne oraz innowacyjne wzornictwo w połączeniu z najwyższą jakością wykonania odzieży, cenione jest szczególnie wśród pasjonatów motocykli oraz ludzi, dla których motocykl znaczy coś więcej niż tylko środek transportu.

Specjalnie dla marki Choppers Division przygotowaliśmy ofertę dla indywidualistów ze świata motocyklistów i motoryzacji, bogatą w koszulki z krótkim i długim rękawem oraz tuniki, bluzy i swetry, a także produkty uzupełniające look w postaci chust czy naszywek.

Odzież Choppers Division została wykonana w technologiach nadruku sitodrukowego oraz wywabowego na najwyższej jakości materiałach oraz najlepszym w Polsce sprzęcie do profesjonalnego nadruku tekstylnego. Dodatkowo, przygotowaną odzież obrandowaliśmy – zajęliśmy się doszywaniem markowych metek, lamówek, wszywek, pakowaniem i etykietowaniem produktów.

Nasze produkty, zrealizowane dla marki Choppers Division mogą Państwo podziwiać w sklepie internetowym, kilkudziesięciu specjalistycznych sklepach w całej Polsce oraz na spotkaniach i zlotach pasjonatów motocykli.

Galeria zdjęć

Szybki kontakt

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług prosimy o kontakt.

44-100 Gliwice
ul. I. Daszyńskiego 153

+48 (32) 230 45 60
+48 (32) 331 71 95