Haft komputerowy

 

Haft komputerowy to jedna z najbardziej ekskluzywnych metod znakowania odzieży i innych tekstyliów oraz gwarantuje atrakcyjny wygląd oraz bardzo wysoką trwałość naniesionych wzorów.

Haft komputerowy uznawany jest także za najtrwalszą metodę znakowania odzieży oraz odporną na wielokrotne pranie w wysokich temperaturach.

Oferowany przez nas haft komputerowy to gwarancja profesjonalnych rozwiązań – pracujemy na wielogłowicowych maszynach hafciarskich, umożliwiających wyszywanie w kilkunastu kolorach jednocześnie, wraz z możliwością zastosowania najlepszych na rynku markowych nici – począwszy od standardowych gładkich po nici metalizowane z efektem błyszczenia czy wypukłości. Oferujemy również haft przy użyciu nici ognioodpornych.

Standardowo wykonujemy z haftem wszelkiego rodzaju odzież i akcesoria garderoby (m.in. koszulki t-shirt, koszulki polo, bluzy, polary, swetry, kurtki, czapki, rękawiczki, torby), a także ubrania robocze i specjalistyczne (m.in. odzież gastronomiczna, fartuchy, koszule wizytowe i krawaty, artykuły pościelowe i szlafroki, ozdobne etui). Jeśli posiadają Państwo inne potrzeby – np. znakowanie ręczników, obrusów bądź innego rodzaju produktów tekstylnych na pewno fachowo pomożemy.

Cechy charakterystyczne:

  • Maksymalne pole zadruku: 30×40cm
  • Kolory: 16 kolorów jednocześnie
  • Temperatura prania: 30-90°C

Szybki kontakt

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług prosimy o kontakt.

44-100 Gliwice
ul. I. Daszyńskiego 153

+48 (32) 230 45 60
+48 (32) 331 71 95