Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lopingpl/domains/loping.com.pl/private_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Nadruk sitodrukowy - Loping

Nadruk sitodrukowy

SONY DSC

Metoda nadruku sitodrukowego pozwala na relatywnie szybki czas realizacji zlecenia (nawet kilkuset koszulek dziennie) i jest optymalna cenowo dla większych zamówień ze względu na wymagany koszt przygotowania matrycy.

Nadruk sitodrukowy to metoda druku na tekstyliach, która wymaga wcześniejszego przygotowania matrycy sitodrukowej, natomiast technologia nadruku sitodrukowego polega na naświetlaniu wzoru na matrycy oraz nanoszeniu na tekstylia przez nią farby plastizolowej, wodnej lub puchnącej.

Ze względu na fakt, iż stworzenie jednej matrycy jest tożsame z jednym wzorem nadruku, przy większych partiach dopuszczamy zmianę koloru nadruku, przykładowo część koszulek czarnych z białym nadrukiem, a część białych z czarnym.

W przypadku nadruku sitodrukowego oferujemy następujący typy farb:

  • Farby plastizolowe – po nadrukowaniu i dodatkowym utrwaleniu za pomocą temperatury posiadają jednolitą i gładką fakturę.
  • Farby wodne – po nadrukowaniu wsiąkają całkowicie w tkaninę – są praktycznie niewyczuwalne w dotyku.
  • Farby puchnące – po nadrukowaniu dają efekt wypukłego nadruku nawet do grubości 5 mm oraz charakteryzują się bardzo wysoką trwałością (gwarantujemy trwałość powyżej 50 prań).

Cechy charakterystyczne:

  • Maksymalne pole zadruku: 51×76cm
  • Kolory: Full color
  • Temperatura prania: 30-50°C
  • Możliwość nadruku bardzo drobnych elementów

Szybki kontakt

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług prosimy o kontakt.

44-100 Gliwice
ul. I. Daszyńskiego 153

+48 (32) 230 45 60
+48 (32) 331 71 95